Openingstijden Route Tickets

Veelgestelde vragen

Veiligheid & regels

Super tof dat je wilt komen Jumpen bij ons! Voordat je naar ons park komt is het verplicht om online een reservering te maken. Daarnaast is het ook verplicht om online te betalen voor deze reservering. Via de knop tickets vind je alle vormen en maten tickets die we aanbieden. Hier kom je ons online reserveringssysteem waarbij het boeken van een ticket heel gemakkelijk gaat. Ook voor kinderfeestjes, lessen en overige activiteiten kun je hier een ticket boeken. 

Veiligheid is prioriteit nummer 1 bij ons. Het is daarom van belang dat je de veiligheidsregels goed doorneemt voordat je naar ons toekomt. We willen immers niet dat je een blessure oploopt. Ook is het verplicht om een waiver in te vullen tijdens het maken van een reservering. 

Wanneer je als ouder/begeleider meekomt en niet gaat Jumpen, hoef je ook geen entree te betalen. Uiteraard vinden we het wel leuk als je mee gaat Jumpen en stiekem weten wij ook dat de kinderen dat ook heel tof vinden! In dat geval kun je ook een 'vrij jump' ticket boeken. Dit is voor iedereen vanaf 7 jaar. 

Ja, het is verplicht om de waiver (vrijwaringsformulier) in te vullen voordat je komt Jumpen. Dit kan online tijdens het reserveren of bij ons op locatie. 

Wat tof dat je wilt komen Jumpen bij ons! Echter is de minimale leeftijd om bij ons te komen springen 7 jaar. Dit heeft te maken met de risico's die de activiteit met zich meebrengen. Kinderen onder de 7 jaar kunnen zich bij de Mini Jump helemaal uitleven met papa/mams als (gratis) begeleider erbij. Klik hier voor meer informatie over Mini Jump

Ook voor de oudere generatie hebben we genoeg plezier te bieden! Overdag zijn er veel kids aan het Jumpen en zal je je als oudere niet helemaal thuis voelen in ons park. Echter, tijdens de avonduren ligt de gemiddelde leeftijd boven de 18 jaar en kun je je helemaal uitleven met je vrienden en vriendinnen. Ook gaat de muziek 's avonds wat harder en zullen de lichten gedimd worden. Kortom; een waanzinnig toffe plek om tijdens de avonduren naar toe te komen! Klik hier voor meer informatie

Wat jammer dat je niet meer kunt komen Jumpen. Niet getreurd, het bedrag wat je hebt betaald blijft in je 'account' staan en dit kun je gebruiken voor een volgende reservering. Helaas storten we geen geld terug naar je rekening. 

Bij kinderfeestjes hoeft u niet online af te rekenen, alleen reserveren. Het bedrag betaal je op locatie op de dag van het kinderfeestje bij aankomst. Mochten er meer of minder kinderen komen, dan kunnen we dit gemakkelijk aanpassen wat nog betaald moet worden (let op, minimaal 5 kinderen). Mocht je helemaal niet meer langs willen komen, horen we dit graag uiterlijk 3 dagen van te voren. 

Jumpsokken zijn verplicht, dit is i.v.m het uitglijden. Heb jij al jumpsokken, dan kan je die gewoon meenemen. je kan ze tijdens het reserveren mee bestellen of nog aanschaffen op locatie. Jumpsokken van andere trampoline parken zijn toegestaan.

Bereikbaarheid Jump-010

Jump 010 ligt in Rotterdam op Akkeroord 10, 3079 ZS. Vanuit Den Haag ben je met de auto via de A13 in ongeveer 25 minuten bij ons. Met de trein rij je rechtstreeks naar Rotterdam Centraal, waarna je met het openbaar vervoer verder kunt. De rit is dus prima te doen en de springpret die je hier vindt, is de reis meer dan waard!

Absoluut! Veel kinderen uit Den Haag en omgeving vieren kinderfeestjes bij Jump 010. We bieden meerdere Jump Party- en Pizza Party-pakketten aan (7+ jaar, min. 5 personen). Onze feestcoördinator regelt alles ter plekke, zodat jij alleen hoeft te genieten. Boek op tijd, weekenden zijn snel volgeboekt!

Ja, er is voldoende parkeergelegenheid in de omgeving van ons park aan Akkeroord 10 in Rotterdam. Houd dan ook rekening met eventuele spits op de A13. Tip: kom iets vroeger zodat je rustig kunt inplannen en de kids meteen vol enthousiasme naar binnen kunnen!

Jump 010 ligt op ongeveer 40 minuten rijden van Leiden, vlakbij Rotterdam. Goed bereikbaar via de A4 of met het openbaar vervoer.

Absoluut! Veel gezinnen uit Leiden bezoeken Jump010 als leuk dagje uit. Voor verjaardagsfeestjes of schooluitjes kan je eenvoudig een groepsboeking maken.

Vanuit Zoetermeer ben je in ongeveer 25 minuten bij Jump 010 in Rotterdam. Een korte rit voor een middag vol springplezier!

Zeker! Wij verzorgen complete kinderfeestjes. Ook al zijn wij niet echt gevestigd in Zoetermeer, je rijdt super makkelijk en snel naar Jump 010 in Rotterdam. Hierdoor kiezen veel kinderen ervoor om hun verjaardag bij ons te vieren. Ervaar het zelf en boek je tickets! 

Ja! Vanuit Dordrecht rijd je in zo'n 20 minuten via de A16 naar Jump 010 in Rotterdam. Eén van de dichtstbijzijnde trampolineparken voor inwoners van Dordrecht.

Jump 010 biedt naast trampolines ook ninja-parcours, foam pits en dodgeball nog veel meer unieke en spectaculaire area's. Voor iedereen vanuit Dordrecht, van jong tot oud, Is er genoeg te beleven.

Jump 010 ligt op slechts 20 minuten van Delft, bereikbaar via de A13. Ideaal voor een spontaan uitje of een geplande activiteit met de familie.

Soms wel ja. We hebben regelmatig acties en speciale tarieven. Houd onze website en social media in de gaten voor de laatste aanbiedingen, ook voor bezoekers uit Delft.

Meer dan geschikt! Jump 010 is een populaire keuze voor bedrijfsuitjes en teambuilding. Vanuit Delft ben je snel bij ons en wij zorgen voor een onvergetelijke middag.

Vanuit Ridderkerk ben je in ongeveer 10 minuten bij Jump 010. Via de A15 of A16 ben je zo bij ons aan de Akkeroord 10 in Rotterdam-IJsselmonde. Een korte rit voor een middag vol springplezier!

Zeker! Wij verzorgen complete kinderfeestjes. Ook al zijn wij niet echt gevestigd in Ridderkerk, je rijdt super makkelijk en snel naar Jump 010 in Rotterdam. Hierdoor kiezen veel kinderen uit Ridderkerk en omgeving ervoor om hun verjaardag bij ons te vieren. Ervaar het zelf en boek je tickets!

Veelgestelde vragen kinderfeestjes

Kinderen van alle leeftijden vieren hun kinderfeestje bij Jump 010. Lees meer over ons aanbod per leeftijd:

Zeker weten! Jongens én meiden vinden het fantastisch bij Jump 010. Niet voor niets organiseren wij ongeveer evenveel kinderfeestjes voor jongens als kinderfeestjes voor meiden

Wij hebben een locatie, deze bevindt zich aan Akkeroord 10 in Rotterdam. Onze locatie is echter heel gemakkelijk te bereiken via de snelweg. Hierdoor vieren kinderen tot ver buiten Rotterdam zelfs hun kinderfeestje bij Jump 010. Zo organiseren wij regelmatig kinderfeestjes voor kinderen uit Dordrecht, Zoetermeer en Den Haag

Bij kinderfeestjes hoeft u niet online af te rekenen, alleen reserveren. Het bedrag betaal je op locatie op de dag van het kinderfeestje bij aankomst. Mochten er meer of minder kinderen komen, dan kunnen we dit gemakkelijk aanpassen wat nog betaald moet worden (let op, minimaal 5 kinderen). Mocht je helemaal niet meer langs willen komen, horen we dit graag uiterlijk 3 dagen van te voren. 

Geen probleem. We kunnen het aantal kinderen aanpassen bij binnenkomst aan de balie. Vervolgens betaal je voor het totaal aantal kinderen wat er die dag aanwezig is bij Jump-010. 

Nee hoor, dat is geen probleem. Graag even de collega's op locatie informeren dat er kinderen later komen. Vervolgens kunnen ze aansluiten bij de groep wanneer ze arriveren. Wel gaat het van hun Jump tijd af. 

Veelgestelde vragen Vrij Jumpen

Leuk dat je wilt komen Jumpen bij ons. Via ons reserveringssysteem kun je online een ticket boeken. Dit is verplicht om vooraf te doen. Hierbij geef je aan welke datum en tijd je langs wilt komen. Vervolgens reken je af via iDeal en ben je klaar om jezelf te overtreffen bij Jump-010! 

Het is zeker mogelijk om je reservering te wijzigen. We kunnen de datum en tijd kosteloos voor je aanpassen. Stuur hiervoor een reactie op de bevestigingsmail. Vervolgens zullen we spoedig jouw reservering wijzigen en dit bevestigen. 

Het is mogelijk om je reservering te annuleren en deze te verplaatsen naar een andere dag/tijd. Wij restitueren helaas geen gelden. Dit staat ook zo beschreven in de algemene voorwaarden. 

Helaas is het niet mogelijk voor een 6 jarige om tijdens de reguliere uren te komen Jumpen. Wij maken hier geen uitzondering in. Wel is het mogelijk om tijdens de Mini Jump langs te komen. Dit is voor 1,5 t/m 6 jaar en beschikbaar op zaterdag-en zondagochtend. 

Ja, Jump sokken zijn verplicht. Dit in verband met de veiligheid. Deze sokken zijn te koop aan de balie voor €2,75 en ongeveer 5x te gebruiken. 

Helaas mag je niet met je eigen sokken Jumpen. Dit in verband met de veiligheid. Griploze sokken zijn te glad om veilig te kunnen Jumpen. 

Het is verplicht om de waiver online te tekenen. Deze is bijgevoegd bij de reserveringsbevestiging. Mocht het online niet lukken, hebben we ook een papieren versie op locatie die je kunt ondertekenen. Zonder getekende waiver is het helaas niet mogelijk om te Jumpen. 

Veelgestelde vragen Jump Borrels

Over het algemeen wordt een Jump Borrel vanaf 18 jaar en ouder geboekt. Maar het is in principe geschikt voor personen vanaf 7 jaar. 

Een Jump Borrel is een perfect arrangement voor een vriendenuitje, vrijgezellenuitje en/of een familieuitje. Inclusief een hapje en drankje bevat dit arrangement een compleet pakket voor een super leuke middag bij Jump-010! 

Wij schenken geen alcohol. Dit in verband met de bestemming sport & recreatie, waar geen alcohol toegestaan is. Wel hebben wij 0.0% bier in het assortiment. 

Nee, je hoeft online niet af te rekenen voor een Jump Borrel. Dit gebeurt aan de kassa wanneer je arriveert bij de entreebalie. Je betaalt vervolgens voor het aantal personen dat aanwezig is. 

Nee hoor, dit is geen probleem. We kunnen dit aanpassen bij binnenkomst. 

Ja, Jump sokken zijn verplicht bij een Jump Borrel. Deze zijn te koop aan de balie voor €2,75 per paar. 

Veelgestelde vragen Jump Academy

De Stunt & Trick lessen zijn geschikt vanaf 7 jaar. Er zit geen maximale leeftijd op. 

Ja, iedereen zal eerst een beginners les moeten volgen alvorens hij of zij kan doorstromen naar de gevorderde les. Dit gaat altijd in overleg met de trainer. 

Nee, helaas is het niet mogelijk om een gratis proefles te doen. De kosten van een proefles bedragen €10 per persoon. 

Je kunt je inschrijven voor de beginners les. Deze les is van 17:00u tot 18:00u. Tijdens deze les zal de leraar beoordelen in welke groep je het beste past, rekening houdend met je leeftijd en ervaring. 

Veelgestelde vragen Jump Fit lessen

De Jump Fit lessen zijn geschikt voor personen vanaf 16 jaar. 

Je kunt je aanmelden via deze link.

Ja zeker, deze kun je aan de balie aanschaffen bij binnenkomst. 

De Jump Fit les wordt iedere maandagavond van 20:00u tot 21:00u gegeven bij Jump-010.

Ja zeker, iedereen heeft een eigen trampoline waar hij of zij een uur lang op springt. 

Jump-Fit is een vrij intensieve les waarbij je flink gaat zweten. Hou er rekening mee dat je een handdoek en een flesje water meeneemt. 

Ja, Jump sokken zijn verplicht bij de Jump Fit les. Deze zijn bij de balie te koop voor €2,75 per paar en ongeveer 5x te gebruiken. 

Ja! Doe juist mee aan Jump Fit om in shape te komen. Het is niet erg wanneer je conditie minder goed is. Je hebt een eigen trampoline tot je beschikking en doet mee tot wanneer het lukt. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen aan de les. 

Veelgestelde vragen voor familieuitjes

Ja, absoluut! Ouders springen gewoon mee. Je kunt ook besluiten om langs de kant te kijken. Dat mag ook.Niet voor niets worden heel veel familieuitjes met kinderen geboekt bij Jump 010.

Kinderen van alle leeftijden zijn welkom. Voor kinderen t/m 6 jaar is er de Mini Jump.

Jump 010 is gevestigd in Rotterdam: Akkeroord 10, 3079 ZS Rotterdam. Centraal en makkelijk te bereiken vanuit heel Zuid-Holland.

De meeste gezinnen zijn anderhalf tot twee uur bezig. Sommigen blijven nog langer, het is maar net hoe lang jullie willen jumpen! Uit ervaring weten we dat als het aan de kinderen ligt, dit zo lang mogelijk mag duren ;)

Ja, bij Jump-010 kun je terecht voor snacks en drankjes.

Ja! Eén ouder of begeleider per kind gaat gratis mee. Zo kunnen jullie samen genieten van een fijn uitje.

Tieners zijn welkom bij Jump-010. Voor minderjarigen geldt dat zij een ingevulde waiver nodig hebben die door een ouder of voogd is ondertekend.

Vrij jumpen is mogelijk vanaf 7 jaar. Alle grote area's, inclusief Ninja Parcours, Lasergame en Jump Tower, zijn toegankelijk voor kinderen én tieners.

Ja! Bij de Jump Academy bieden we Stunt & Trick lessen aan voor tieners die serieus aan de slag willen met springen en freerunning.

Ja! Jump-010 is volledig overdekt, dus het weer heeft geen enkele invloed op jullie uitje. Regen, storm of zon, bij ons is het altijd goed.

Veelgestelde vragen schoolreisjes

We raden aan om minimaal 3 tot 4 weken van tevoren te reserveren, zeker als jullie een grote groep zijn of een specifiek dagdeel op het oog hebben. Populaire momenten, zoals vrijdagen en periodes vlak voor de zomervakantie, zijn snel volgeboekt. Stuur een mail naar info@jump-010.nl en we kijken samen naar de mogelijkheden.

Ja, dat is mogelijk! Wil je bijvoorbeeld met de hele (of de onderbouw/bovenbouw van de) basisschool een schoolreisje organiseren? Jump 010 kan voor scholen een tijdslot reserveren waarbij de groep meer ruimte en rust heeft. Voor grotere scholen is het ook mogelijk om het hele park af te huren. Stuur een mail naar info@jump-010.nl voor een offerte op maat.

Begeleiders die niet actief mee springen, betalen geen entree. Wil een begeleider zelf ook springen? Dan gelden de reguliere tarieven. We raden bij grote groepen aan om altijd voldoende begeleiders mee te nemen. Als richtlijn hanteren scholen vaak 1 begeleider per 10 leerlingen.

Absoluut. Jump 010 heeft voor ieder kind een passende zone. Kinderen die iets voorzichtiger zijn, kunnen beginnen bij de Inflatables of de gewone springvlakken (zones zonder hoogte of grote sprongen). De medewerkers zijn gewend aan groepen van alle niveaus en stemmen de begeleiding daarop af. Niemand hoeft te springen wat hij of zij niet wil.

Ja, voor iedere deelnemer is een getekende waiver verplicht. Voor minderjarigen moet dit door een ouder of voogd worden ondertekend. We raden aan om de waivers vooraf digitaal te laten invullen via ons reserveringssysteem, dat scheelt bij aankomst een hoop tijd. De school kan dit meesturen met de toestemmingsbriefjes aan ouders.

Veelgestelde vragen groepsuitjes

Jump 010 is een groot park en kan flinke groepen aan. Voor zeer grote groepen, denk aan meer dan 50 personen, raden we aan contact op te nemen via info@jump-010.nl zodat we samen het beste tijdslot en de beste indeling kunnen bepalen. Ook parkafhuur (Jump Exclusive) is dan een optie.

Ja, er zijn kluisjes beschikbaar in het park. Voor grote groepen adviseren we dit vooraf te bespreken zodat we jullie goed kunnen ontvangen en iedereen snel de vloer op kan.

Voor de Jump Borrel pakketten geldt geen officieel minimum, maar voor groepstarieven en speciale arrangementen werken we doorgaans vanaf zo'n 10 personen. Neem contact op via info@jump-010.nl voor de actuele mogelijkheden.

Jazeker. Na het springen is er bij Jump 010 gelegenheid om bij te komen met een drankje en een hapje. De Jump Borrel pakketten zijn hier speciaal op ingericht: na het jumpen verschijnt de bittergarnituur op tafel en kun je rustig napraten.

Er is geen verplicht programma, iedereen is vrij om door het park te bewegen en zelf te kiezen welke zones ze bezoeken. Dat maakt het juist zo leuk voor gemengde groepen: iedereen vindt zijn eigen favoriete plek, en toch ben je samen.

Veelgestelde vragen bedrijfsuitjes

Ja, dat is mogelijk. Neem contact op via info@jump-010.nl en vermeld dat het om een zakelijke boeking gaat. We maken dan afspraken over de facturering zodat het uitje soepel declareerbaar is.

Absoluut. Jump 010 is doordeweeks overdag goed bereikbaar en relatief rustig, waardoor een middag- of lunchuitje prima te plannen is. Een uur jumpen plus de Jump Borrel is een complete en energieke break voor het team.

Reken op anderhalf tot twee uur voor het springen zelf, plus tijd voor aankomst, de veiligheidsinstructie en het napraten achteraf. De meeste bedrijfsgroepen zijn in totaal twee tot drie uur bij ons, een perfecte halve dag

Jump 010 is primair een sportlocatie en heeft geen vergaderruimte. Wil je het uitje combineren met een programmaonderdeel, dan raden we aan dat elders te organiseren en Jump 010 als energiek slotakkoord te gebruiken. Dat werkt uitstekend.

Geen probleem. Begeleiders of collega's die niet springen betalen geen entree. Ze kunnen langs de kant aanmoedigen, de sfeer proeven en gewoon onderdeel zijn van het uitje, zonder springverplichting.

Veelgestelde vragen vrijgezellenfeesten

Tuurlijk, dat mag. Jump 010 heeft geen dresscode, dus een sjerp, tiara of een opvallend outfit is prima welkom. Houd er rekening mee dat je springt: losse accessoires of hoge hakken zijn niet handig. Springsokken zijn sowieso verplicht.

Dat doen veel groepen. Jump 010 is ideaal als energiek startpunt of als afsluiter van een middag vol activiteiten in Rotterdam. Na het springen is de stad direct om de hoek en de energie die je na een uurtje jumpen hebt, neem je de rest van de avond mee.

Ja! Reserveer via info@jump-010.nl en geef aan dat het om een verrassing gaat. We zorgen dat alles klaarstaat als jullie binnenstappen, zonder dat er vooraf iets uitlekt.

Jump 010 heeft een sport- en recreatiebestemming en schenkt geen alcohol. Wel is er 0,0% bier beschikbaar, plus diverse frisdranken. Veel vrijgezellenfeestgroepen plannen het alcoholische gedeelte van de avond na het jumpen elders in Rotterdam, de combinatie werkt prima.

Ja. Losse lasergame tickets zijn te koop bij de entreebalie voor €2,50 per spel. Je kunt ze ook meenemen in een arrangement. Twee teams vrijgezellendames of -heren tegen elkaar in het donker, dat wordt gegarandeerd episch!

Veelgestelde vragen disco jumpen

Bij Jump 010 wordt ieder uur, op het halve uur (dus half 1, half 2, half 3 etc.) de lichtshow geactiveerd: de lichten dimmen, laserstralen vullen het park en discomuziek neemt het over. Dit gebeurt de hele dag door, je hoeft dus niets speciaals te boeken of op een bepaald tijdstip te komen.

De discoshow is een terugkerend moment ieder uur, geen permanent programma. Dat maakt het juist bijzonder: je springt in een normale sfeer en dan verandert het park ineens in een feestlocatie. Dat element van verrassing maakt het voor veel bezoekers het hoogtepunt van de dag

Ja. De lichten en laserstralen zijn spectaculair maar niet schrikachtig. De meeste kinderen vinden het juist fantastisch. Houd er rekening mee dat het park dan iets drukker en luider aanvoelt, voor heel jonge kinderen (Mini Jump, 1,5 t/m 6 jaar) is dit apart ingericht.

Dat hoeft niet, de discoshow vindt ieder uur plaats, dus bij elk tijdslot dat je boekt krijg je de lichtshow mee. Gewoon een normaal ticket kopen via de website en binnenstappen.

Ja. Wanneer je het park of een tijdslot afhuurt via Jump Exclusive, is de discoshow gewoon onderdeel van de ervaring. Wil je specifieke muziek of een langere discoperiode tijdens jullie exclusieve boeking? Vermeld dat bij je aanvraag via info@jump-010.nl, dan kijken we wat mogelijk is.

Jezelf uitleven en overtreffen. Daar staat Jump-010 voor. Dikke pret voor jong en oud!

Ontdek het zelf

De allervetste feestjes vier je natuurlijk bij Jump-010!

Boek direct je tickets

Met jouw klas of team naar Jump-010? Dat is mogelijk!

Bekijk snel de mogelijkheden